Garaż blaszany na raty – kup teraz!

/

Przydatne informacje

Garaż blaszany na raty z Santander Bank!

Garaż blaszany na raty? Tak, teraz w naszej firmie to możliwe. Oficjalnie możemy poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z Santander Bank przez co możemy zaoferować sprzedaż garażu (w dowolnym wymiarze) na raty. Nieważne czy potrzebujesz małego dodatkowego blaszanego pomieszczenia do ogrodu, czy dużego 3 stanowiskowego garażu blaszanego na swoje samochody. Po prostu u nas kupisz na raty!

Jak wygląda zakup garażu blaszanego na raty?

Wybierasz dowolny garaż z naszego sklepu – przejdź tutaj lub po prostu składasz zapytanie za pomocą naszego formularza wyceny. Następnie jeden z pracowników naszego biura skontaktuje się z Tobą by ustalić szczegóły realizacji, termin montażu. Kolejny etap to kontakt z przedstawicielem z banku Santander Bank, który wszystko zweryfikuje i wyda decyzję o przyznaniu kredytu na zakup garażu blaszanego. Potem podpisujemy umowę i to w zasadzie tyle. Pozostaje tylko oczekiwanie na ustalony termin montażu, ale jedno już jest pewne, garaż blaszany na raty jest Twój!

Jesteś zainteresowany garażem na raty?

Napisz do nas na [email protected] lub zadzwoń na któryś z numerów do naszego biura. Ustalimy szczegóły, doradzimy, pokierujemy i doprowadzimy umowę z bankiem do końca, abyś mógł cieszyć się zakupem garażu na raty!

Wypełnij formularz wyceny, podaj wymiary, parametry, kolor blachy, dodatki i uzyskaj wycenę!
English EN German DE Hungarian HU Polish PL