Niebawem premiera animacji “montaż garażu blaszanego”

/

Producent Garaży Blaszanych

Montaż garażu blaszanego – animacja

Na naszym firmowym blog poruszamy różne tematy. Chcemy wam pokazać naszą firmę “od kuchni. Chcemy wam pokazywać nowinki, ciekawostki z naszej branży i po prostu dzielić się wiedzą, którą zdobyliśmy realizujące setki zleceń “na garaże blaszane” na terenie Polski.

Jeśli śledzicie bloga, to wiecie, że ostatnio na przykład we wpisie porównywaliśmy różne rodzaje bram garażowych. Dzisiaj mamy dla was za to “mini przeciek”. Niebawem, prawdopodobnie jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia opublikujemy niesamowitą i bardzo rozbudowaną animację pt. “montaż garażu blaszanego“. Animacja będzie trwać blisko 2 minuty, w czasie których pokażemy wam krok po kroku jak wygląda montaż przykładowego garażu blaszanego drewnopodobnego dwuspadowego, z dwoma bramami segmentowymi z automatyką.

Montowanie garażu blaszanego krok po kroku

Animacja scena po scenie będzie prezentować: montaż konstrukcji stalowej (profil zamknięty), kolejno montaż konstrukcji dachu (kratownica, belki poprzeczne), skręcenie konstrukcji w jedną całość; obicie ścian blachą, nitowanie, położenie blachodachówki, przygotowanie okucia naroży, dachu, orynnowanie. Kolejno pokażemy montaż bram segmentowych, automatyki. Z dodatków pokażemy w animacji montaż dodatkowych drzwi oraz okna PCV na ścianie bocznej.

Całość będzie wykonana w najmodniejszych kolorach tego sezonu, tj. blacha drewnopodobna w kolorze “orzech” oraz antracyt RAL 7016 MAT.

Dobrze, nie trzymamy was już w takim napięciu, zobaczcie podgląd jednej sceny z naszej animacji:

My już nie możemy się doczekać publikacji tej animacji, a Wy?

Szukasz wykonawcy garażu blaszanego, napisz do naszej firmy na [email protected] lub po prostu zadzwoń do biura. Ustalimy szczegóły, wycenimy Twoją bramę i podamy wstępny termin montażu lub po prostu wypełnij formularz wyceny . Najszybciej jak to możliwe otrzymasz niezobowiązującą wycenę garażu.

Wypełnij formularz wyceny, podaj wymiary, parametry, kolor blachy, dodatki i uzyskaj wycenę!
English EN German DE Hungarian HU Polish PL