Brama garażowa – uchylna, segmentowa – jaką wybrać?

/

Producent Garaży Blaszanych

Brama garażowa – jaką wybrać o to jest pytanie. Wszystko tak naprawdę zależy od naszych preferencji i oczekiwań. Codziennie podejmujemy większe, mniejsze decyzje. Wybory, które w pewnym sensie wiążą nas na dłużej wolimy dokładnie przemyśleć, chcemy poznać wszystkie za i przeciw. Finalnie chcemy dokonać wyboru będąc świadomy i pewny tego co chcemy uzyskać. Dlatego zachęcamy zapoznać się z poniższym poradnikiem dotyczącym bram garażowych.

Brama garażowa uchylna

Niezwykle popularne rozwiązanie stosowane w garażach blaszanych. Klienci bardzo często decydują się na ten model bramy ponieważ jest on niezwykle praktyczny. Po otwarciu skrzydło takiej bramy wędruje pod sufit, nic nam nie zastępuje i nie zabiera dodatkowego miejsca. Bramę możemy wykonać w dowolnym kolorze (ocynk, akryl, czy blacha drewnopodobna). Dodatkowo to od klienta zależy czy wybierze przetłoczenia poziome czy pionowe – w tej materii macie całkowitą dowolność.

Przykładowe bramy garażowe uchylne

Brama garażowa segmentowa

Podobnie jak brama uchylna, brama segmentowa spełnia również ten jeden najważniejszy warunek: po otwarciu nie zajmuje dodatkowego miejsca. Natomiast jeśli chcemy aby nasz garaż blaszany był nowoczesny. Warto zdecydować się i wybrać bramę segmentową, która będzie prezentować niezwykle okazale. Bramy te są solidne i trwałe, wykonane od wewnętrznej strony panelami PCV, w środku posiadające styropian, który zapewni ciepło.

Przykładowe bramy segmentowe

Brama garażowa dwuskrzydłowa

Ten model bramy garażowej to ekonomiczne rozwiązanie na każdą kieszeń. Jeśli szukasz garażu blaszanego, który będzie pełnił rolę “szopy” w ogrodzie. Znajdą się w nim narzędzia, materiały, urządzenia czy kosiarki to zdecydowanie polecamy takie rozwiązanie. Brama dwuskrzydłowa spełni swoją rolę w 100%. Tak samo jak dwa powyższe modele, ten również możemy dowolnie dostosować do Twoich oczekiwań pod kątem koloru, przetłoczeń.

Przykładowe bramy dwuskrzydłowe

Jeśli jesteś zainteresowany bramą do garażu

Napisz do naszej firmy na [email protected] lub po prostu zadzwoń. Ustalimy szczegóły, wycenimy Twoją bramę i podamy wstępny termin montażu. Jeśli szukasz wykonawcy bądź producenta garaży blaszanych – przejdź tutaj i wypełnij formularz wyceny . Najszybciej jak to możliwe otrzymasz niezobowiązującą wycenę garażu.

Wypełnij formularz wyceny, podaj wymiary, parametry, kolor blachy, dodatki i uzyskaj wycenę!
English EN German DE Hungarian HU Polish PL