Producent garaży blaszanych – ROCK STAL

/

Od jakiegoś czasu spotykamy się z pogłoskami na nasz temat, że jesteśmy pośrednikami w produkcji garaży blaszanych. Wielu Klientów podczas rozmowy z nami mówi, że otrzymywali oni już wycenę od firmy Rock Stal, która wynosiła o kilkaset złotych więcej, niż my właśnie podaliśmy. Ponadto nasi Klienci informują nas, że inne przedsiębiorstwa powołują się na naszą firmę i zawyżają stawki podczas wyceny. Jesteśmy bardzo niezadowoleni z tego powodu i tym wpisem chcemy Wam pokazać, że to wszystko nie jest prawdą, a nasza firma od samego początku istnienia zajmuje się produkcją, transportem oraz montażem garaży blaszanych. Rock Stal to producent garaży blaszanych jakiego szukasz!

Jesteśmy bezpośrednim producentem garaży blaszanych w Małopolsce 

Nasza firma jak dotąd nigdy nie współpracowała z żadnym innym przedsiębiorstwem, nie posiadaliśmy żadnych pośredników na rynku. Zamawiając garaż z Rock Stal, otrzymujecie wykonany przez nas w całości produkt, który cechuje się wysoką jakością oraz dbałością o detale. Posiadamy trzy hale produkcyjne, w których nasi pracownicy wytwarzają dla Was kolejne zlecenia. Nasza ekipa zajmuje się również transportem i montażem wykonanych przez nas blaszaków na terenie całego kraju. Mamy za sobą wiele realizacji m.in. w województwie dolnośląskim, świętokrzyskim, opolskim, lubuskim, mazowieckim, pomorskim czy warmińsko-mazurskim. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebują nas Klienci. To właśnie dzięki Wam możemy rozwijać się każdego dnia i realizować swoje cele. Dostarczając do miejscowości w całej Polsce nasze garaże blaszane

Garaże blaszane, wiaty blaszane, konstrukcje stalowe – szeroka oferta Rock-Stal 

Mamy doświadczenie zarówno jako producent garaży blaszanych, jak i wiat blaszanych, zadaszeń czy konstrukcji stalowych. Specjalizujemy się również w produkcji bram garażowych dwuskrzydłowych, uchylnych oraz segmentowych. Każdy nasz produkt dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. W momencie składania zamówienia na dany produkt przeprowadzamy rozmowę, podczas której ustalamy szczegóły wyprodukowania blaszaka, wiaty, bramy czy innej konstrukcji. Dla nas najważniejszy jest Klient, który ostatecznie otrzyma taki produkt, z którego przez wiele lat będzie korzystał z pełnym zadowoleniem. Zapraszamy do kontaktu!

Wypełnij formularz wyceny, podaj wymiary, parametry, kolor blachy, dodatki i uzyskaj wycenę!
English EN German DE Hungarian HU Polish PL