Nowoczesny duży garaż blaszany – weź go na kredyt!

/

Jesteśmy elastyczną firmą zajmującą się produkcją garaży blaszanych, która dostosowuje swoją ofertę do potrzeb i preferencji naszych Klientów. Posiadamy możliwość zamówienia u nas blaszaków o standardowych wymiarach, jak również takich na specjalne zamówienie. Żaden wymiar garażu nam niestraszny. Nasze doświadczenie pozwala nam w profesjonalny sposób wyprodukować każdy rodzaj blaszaka, o jakim zamarzy nasz Klient. Garaż blaszany na raty to również opcja dostępna w naszym sklepie.

Jesteśmy producentem garaży blaszanych 

Posiadamy szeroki wybór garaży blaszanych produkowanych przez naszych pracowników. Standardowe garaże wykonywane są z kątkowników zimnogiętych, które następnie malowane są za pomocą farby podkładowej. Na powstałą konstrukcję nitowana jest blacha trapezowa w wybranym kolorze z palety RAL. Wszystkie elementy montowane są za pomocą skręcania śrub, dzięki czemu powstaje trwała i silna konstrukcja. Takie blaszaki doskonale spełniają swoją funkcję i zapewniają bezpieczne korzystanie przez długie lata. 

Kup garaż blaszany na kredyt w Santander Bank 

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Odbiorców, postanowiliśmy rozpocząć współpracę z Santander Bank. W związku z tym mamy możliwość zaproponować garaż blaszany na raty. Blaszak w dowolnym rozmiarze, kolorze oraz z wybranymi przez naszego Klienta dodatkami jest możliwy do zakupienia etapowo, jednak można korzystać z niego od razu po podpisaniu umowy i dokonaniu montażu. Taka możliwość pozwala naszym Odbiorcom cieszyć się wymarzoną inwestycją, którą można sukcesywnie spłacać.

Jak wygląda zakup blaszaka na raty?

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem garażu blaszanego na raty, zapraszamy Cię do wypełnienia formularza wyceny znajdującego się na naszej stronie internetowej. Wysyłając go do nas drogą internetową, informujesz nas o chęci zakupienia blaszaka na raty. Po otrzymaniu wiadomości od Ciebie pracownik naszego biura skontaktuje się z Tobą, aby ustalić szczegóły realizacji oraz termin montażu. Następnie pracownik Santander Banku weryfikuje daną sprawę i wydaje decyzję o przyznaniu kredytu na zakup garażu blaszanego. Wtedy następuje podpisanie umowy. Jeśli masz pytania dotyczące pozyskania kredytu na zakup blaszaka w naszej firmie, napisz lub zadzwoń. 

Wypełnij formularz wyceny, podaj wymiary, parametry, kolor blachy, dodatki i uzyskaj wycenę!
English EN German DE Hungarian HU Polish PL