Montaż garażu blaszanego – krok po kroku – animacja 3D

/

W ostatnim wpisie zapowiadaliśmy, że niebawem opublikujemy animację modelu 3D, w którym pokażemy krok po kroku montaż garażu blaszanego. Dzisiaj, po kilkunastu tygodniach pracy grafika 3D udało się opublikować gotowy materiał na naszym kanale na YouTube. Tak na marginesie: zachęcamy do subskrypcji, bo będą tam się pojawiać kolejne materiały wideo z naszej firmy.

Typowy garaż blaszany w wysokim standardzie Rock Stal

Za model przyjęliśmy bardzo popularny typ garażu blaszanego, jaki mieliśmy okazję zrealizować kilkadziesiąt razy w tym roku. Mianowicie jest to garaż blaszany dwustanowiskowy, dwuspadowy w kolorze drewnopodobnym (orzech), z bramami segmentowymi w kolorze akrylowym RAL 7016 MAT. Konstrukcja stalowa została wykonana z profilu zamkniętego. Całość dopełniają dodatki: dodatkowe drzwi, okno PCV, okucia, orynnowanie.

Montaż garażu blaszanego – krok po kroku

Animacja prezentuje skręcanie konstrukcji stalowej z profilu zamkniętego, montowanie kratownicy, skręcanie konstrukcji dachu garażu, a także obicie blachą, blachodachówką, montaż gąsiorów, okuć, orynnowania, dodatkowych drzwi i okna PCV. Ponadto zobaczycie montowanie bram segmentowych z pełną automatyką, widok 360 stopni wewnątrz i na zewnątrz.

Animacja do obejrzenia tutaj:

Wyszło fenomenalnie, prawda?

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem garażu blaszanego zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 730 124 532 lub na [email protected]. Jeśli natomiast potrzebujesz indywidualnej wyceny, przejdź tutaj: www.rock-stal.pl/formularz-wyceny/ wypełnij i wyślij do nas formularz, a otrzymasz niezobowiązującą wycenę!

Pozdrawiamy,
Rock Stal

Wypełnij formularz wyceny, podaj wymiary, parametry, kolor blachy, dodatki i uzyskaj wycenę!
English EN German DE Hungarian HU Polish PL