Zalety posiadania wiaty blaszanej

/

Oprócz produkcji garaży blaszanych zajmujemy się także wytwarzaniem wiat blaszanych lub zadaszeń stalowych. Nasza oferta dostosowywana jest do potrzeb rynku, dlatego właśnie u nas znajdziesz zarówno wysoką jakość blaszaków, konstrukcji stalowych, jak i wiat blaszanych. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie Klienta, dlatego cechuje nas precyzja wykonania, kompleksowa usługa związana z produkcją i montażem, a także konkurencyjne ceny. Wiemy, że wiele osób zwraca uwagę na każdy z tych elementów. Dlatego tym bardziej zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wiaty blaszane to świetny wybór.

Wymarzona wiata blaszana dostępna od zaraz – zalety jej posiadania 

Wiaty blaszane lub zadaszenia stalowe posiadają wiele zalet, dlatego znaczna część naszych Klientów decyduje się właśnie na ich zakup. Są doskonałą inwestycją, dzięki której każde gospodarstwo domowe może zyskać dodatkowe pomieszczenie na maszyny, narzędzia ogrodnicze lub kosze na śmieci. Taka forma zadaszenia świetnie sprawdza się również jako miejsce postojowe dla samochodu lub innego pojazdu. Chroniąc go przed deszczem, gradem czy nadmiernymi promieniami słonecznymi.

Wiele osób wykorzystuje wiatę blaszaną także jako stanowisko do naprawy samochodu, ponieważ nie trzeba przejmować się wentylacją i odprowadzaniem spalin. Jednocześnie padający deszcz nie zakłóca naszej pracy. Pod wiatą można schować również drewno lub wiele innych rzeczy, które nie mają swojego wyznaczonego miejsca w domu. Stylowo wykonana wiata w letnie wakacyjne dni i wieczory może posłużyć jako przestrzeń do spotkań z rodziną lub znajomymi. Ponieważ ochrania nas przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, jednocześnie nadal pozostając na świeżym powietrzu. Jeden przedmiot, a tak wiele zastosowań sprawia, że Ty również musisz go mieć na swojej posesji.

Wysoka jakość wykonania wiaty blaszanej – metodyka pracy produkcyjnej

Nasza firma wykonuje wiaty blaszane jedynie z materiałów najwyższej jakości. Do stworzenia konstrukcji stalowych używamy profili zamkniętych o minimalnej grubości 1,5 mm, która dochodzi momentami nawet do 6,0 mm. Blacha, którą stosujemy do produkcji to blacha powlekana renomowanych liderów na rynku. Stawiamy jedynie na sprawdzonych i cenionych dostawców, ponieważ wiemy, że nasi Klienci liczą na najwyższą jakość z naszej strony, a my nie chcemy ich zawieść. Konstrukcję malujemy farbą podkładową, a blachy mocujemy za pomocą nitów w kolorze blachy oraz wkrętami z podkładkami gumowymi na pokrycie dachu również w tym samym kolorze. Kupując nasze wiaty blaszane, decydujesz się na jakość, precyzję wykonania oraz profesjonalne doradztwo. Zapraszamy!

Wypełnij formularz wyceny, podaj wymiary, parametry, kolor blachy, dodatki i uzyskaj wycenę!
English EN German DE Hungarian HU Polish PL