Wyceń garaż blaszany taki jak chcesz

/

Z myślą o naszych Klientach oraz ich potrzebach zadbaliśmy o to, aby każdy z nich indywidualnie mógł wycenić swój wymarzony garaż. Opcja ta dostępna jest na naszej stronie internetowej, a jej obsługa jest intuicyjna i łatwa w realizacji. Dzięki temu Klient ma możliwość personalizacji swojego garażu praktycznie pod każdym kątem. Jest to doskonała opcja dla wszystkich, którzy są zdecydowani co do modelu garażu blaszanego i chcą zapoznać się z kosztami tej inwestycji. Po uzupełnieniu formularza wyceny i wysłaniu go Klient zgodnie z zachowaniem kolejności zgłoszeń, otrzymuje od nas wycenę. 

Co zawiera formularz wyceny?

W formularzu wyceny garażu blaszanego, który znajduje się na naszej stronie internetowej, niezbędne jest uzupełnienie podstawowych danych osobowych, a więc imię i nazwisko, adres e-mail, na który zostanie odesłana wycena oraz numer telefonu. Ponadto konieczne jest zaznaczenie województwa, w którym montowany będzie garaż. Druga część formularza wyceny obejmuje informacje dotyczące parametrów konstrukcji stalowej, a więc m.in.: szerokość, długość oraz typ dachu. Kolejne części formularza odnoszą się do informacji o bramie garażowej (m.in. jej rodzaj, kolor), dachu (m.in. okucia, orynnowanie) oraz ścian (m.in. kolor, układ blachy na ścianie). Ostatnia kwestia dotyczy dodatków, które są indywidualną wizją każdego z Klientów. 

Bezpłatna wycena – wypełnij formularz 

Opisany wyżej formularz wyceny jest zupełnie bezpłatny oraz niezobowiązujący, dlatego jeśli zastanawiasz się nad inwestycją garażu blaszanego, ale niekoniecznie jesteś pewny, czy się zdecydujesz, również możesz wysłać do nas prośbę o wycenę. Otrzymasz od nas jasno określone informacje i warunki, które z pewnością pomogą Ci w podjęciu decyzji o zakupie garażu blaszanego. 

Realizujemy zlecenia Klientów dostosowane do ich potrzeb

Jako firma zajmująca się produkcją garaży blaszanych oraz innych konstrukcji stalowych możemy wykonać praktycznie każdą konstrukcję blaszaną, którą zażyczy sobie Klient. Oczywiście każda realizacja zostanie wykonana wtedy, gdy będzie ona realna, a po zrealizowaniu całkowicie bezpieczna i funkcjonalna. 

Zapraszamy na naszą stronę internetową do zapoznania się z ofertą garaży blaszanych oraz innych konstrukcji Rock Stall.

Jesteśmy dostępni także poprzez wiadomość e-mail, SMS oraz telefonicznie.

Wypełnij formularz wyceny, podaj wymiary, parametry, kolor blachy, dodatki i uzyskaj wycenę!
English EN German DE Hungarian HU Polish PL