Witajcie na blogu #RockStal

/

Producent Garaży Blaszanych

Witajcie!

Jesteśmy dumni i zarazem podekscytowani faktem, że uruchamiamy własnego bloga firmowego. Tak! Właśnie tutaj chcemy tworzyć materiały, które pomogą wam poznać naszą firmę, a także naszą filozofię i metody pracy. Mamy nadzieję, że materiały pomogą wam zdecydować się na zakup garażu blaszanego. I ułatwią właściwy wybór blachy, koloru, rodzaju dachu, czy dodatków do garażu.

Na blogu #RockStal chcemy dzielić się naszą wiedzą, chcemy Wam doradzać, a także pomagać w wyborach zakupowych.

#RockStal to my!

Nasza firma powstała w 2019 roku, ale pracownicy biura, monterzy, kierowcy to osoby z kilkuletnim doświadczeniem w branży “garażowej”. Nie zawahamy się go wykorzystać w realizacji waszego zlecenia. Od początku postawiliśmy sobie bardzo wysoko poprzeczkę stawiając przede wszystkim na jakość wykonywanych garaży. Zapraszamy do naszej galerii, zobaczcie jak nasze realizacje wyglądają.

Są to naprawdę solidne, nowoczesne garaże blaszane wykonywane indywidualnie na zlecenie klienta.

Produkujemy garaże, których konstrukcja wykonana jest z profilu zamkniętego. To nie są zwykłe blaszaki, to naprawdę nowoczesne konstrukcje. Dodatkowo zabezpieczamy ją farbą antykorozyjną. Naroża, a także dach garażu posiada kompleksową obróbkę blacharską. Staramy się by najmniejsze detale garażu były dopracowane do perfekcji.

Niestandardowe zlecenia

Jesteśmy w stanie dostosować się do oczekiwań najbardziej wymagających klientów; bez problemu wykonamy, przyjedziemy i zamontujemy garaż blaszany 3×5, 4×5, 6×6 m czy nawet większe o wymiarach 10×8, 20×6 m – co prawda są to zlecenia bardziej wymagające, ale jesteśmy gotowi im sprostować!

Do każdego garażu możemy wykonać:

  • dodatkowe okno/okna PCV w kolorze blachy
  • dodatkowe drzwi
  • bramę segmentową, uchylną
  • pełną automatykę do bram
  • filc antykondensacyjny
  • blachodachówkę

Zapraszamy do Rock Stal, zadzwoń, napisz do nas,
jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Wypełnij formularz wyceny, podaj wymiary, parametry, kolor blachy, dodatki i uzyskaj wycenę!
English EN German DE Hungarian HU Polish PL