Szukasz producenta garaży blaszanych?

/

Działamy na rynku od kilku lat, dlatego pozyskane doświadczenie pozwala nam na dostosowywanie swoich usług i sprzedawanych produktów do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kompetencje, cechuje ich odpowiedzialność i dokładność w realizacji każdego kolejnego zlecenia. Montażyści to Fachowcy przez „F” – przyjeżdżają i z pełnym oddaniem realizują swoje zadanie „od A do Z”, pozostawiając miejsce pracy w pełnym ładzie i porządku.

Wysoka jakość naszej firmy to dla nas podstawa

Każde zlecenie wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i oddaniem. Przykładamy wszelkich starań, aby każda zrealizowana przez nas konstrukcja spełniała najwyższe standardy i była nie tylko estetycznie wykonana, ale i bezpiecznie. Do produkcji garaży blaszanych czy innych produktów wykorzystujemy najwyższej jakości materiały oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne. Setki wykonanych blaszaków pozwoliło nam opanować do perfekcji każdy detal, a pomieszczenia blaszane spod naszej ręki są cenione w całym kraju.

Jakie zlecenia możemy dla Ciebie wykonać?

Specjalizujemy się w produkcji garaży blaszanych, które możemy wykonać z blachy ocynkowanej, akrylowej lub z blachy drewnopodobnej (złoty dąb, orzech lub multigross) ze spadem do tyłu, w przód, na bok, a także w formie dwuspadowej. Wykonujemy konstrukcje blaszane z bramą dwuskrzydłową, uchylną lub bramą segmentową. Jesteśmy również w stanie kompleksowo zainstalować w pełni funkcjonalną automatykę do zamontowanych bram. Ponadto jesteśmy producentem wysokiej jakości bram garażowych i konstrukcji stalowych. Specjalizujemy się w wykonywaniu wiat oraz zadaszeń, które często wykorzystywane są w gospodarstwach domowych, ale i w gospodarstwach rolnych.

Stawiamy na jakość produktów i świadczonych usług

Każde kolejne zadanie to dla nas ważne zdarzenie, które pozwala nam się rozwijać. Cenimy naszych Klientów i jesteśmy wdzięczni za zaufanie, które każdego dnia od nich otrzymujemy, wykonując kolejne zlecenia. Wiemy, że każdy z Odbiorców inwestuje swoje pieniądze, aby w pełni móc korzystać z zakupionego produktu. W związku z tym przykładamy wszelkich starań do naszych realizacji, do których nigdy nie wykorzystujemy blach produkowanych w Chinach, tzw. „no name”, gdzie grubość jest niezadowalająca ani dla nas, ani tym bardziej dla naszych Klientów. Wybieramy tylko jakościowe materiały, które przez długie lata będą spełniać swoje funkcje na najwyższym poziomie.

Wypełnij formularz wyceny, podaj wymiary, parametry, kolor blachy, dodatki i uzyskaj wycenę!
English EN German DE Hungarian HU Polish PL