Jesień – czas porządków w ogrodzie

/

Jesienne długie wieczory często są wykorzystujemy, do wszystkich niezbędnych prac przed zimą. Kiedy ogród jest już w pełni przygotowany, musimy zajmować się porządkami i konserwacją maszyn. Dzięki systematyczności i odpowiedniemu przechowaniu będą służyły nam w okresie wiosenno-letnim i dłużej. Do przechowywania świetnie nada się garaż w ogrodzie!

Przechowywanie maszyn wpływa na ich żywotność – garaż w ogrodzie

Nie od dziś wiadomo, że odpowiednie przechowywanie maszyn i urządzeń wpływa na zachowanie ich żywotności przez długie lata. Ważne jest, aby przed zimą odpowiednio je wyczyścić i zakonserwować. Następnie umieścić w takim pomieszczeniu, które uchroni je przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. W takiej sytuacji niezbędnym okazuje się garaż blaszany, którego cechuje konkurencyjna cena, szybki montaż i wysoka jakość na wiele lat. Blaszaki świetnie sprawdzają się jako miejsce na przechowywanie nie tylko wspomnianych urządzeń i maszyn, ale także innych przedmiotów, jak np. rowerów, ozdób ogrodowych, ławek, stołów, krzeseł ogrodowych, a nawet grilla czy zabawek. To unikatowy sposób na zachowanie porządku i zyskanie dodatkowej zabezpieczonej powierzchni w bardzo przystępnej cenie. 

Zapoznaj się z naszą ofertą blaszaków

Jeśli szukasz wysokiej jakości garaży blaszanych, które będą spełniać swoją funkcję na najwyższym poziomie, doskonale trafiłeś. Jesteśmy producentami akrylowych garaży blaszanych oraz blaszaków wykonanych z blachy drewnopodobnej. Posiadamy szeroką ofertę blaszaków o standardowych wymiarach, ale także wykonywanych na indywidualne zamówienie naszych Klientów. W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć także wiat i zadaszeń, które są bardzo często wybierane zarówno przez właścicieli gospodarstw rolnych, jak i gospodarstw domowych. Jako firma Rock Stal jesteśmy także producentami konstrukcji stalowych, które zawsze spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Poprzez zastosowanie w naszych konstrukcjach nośnych profilu zamkniętego, zapewniany zwiększoną trwałość oraz odporność na wygięcia. Cechuje nas również wysoka jakość produkcji bram garażowych, wśród których wyróżniamy: bramy dwuskrzydłowe, bramy uchylne oraz bramy segmentowe. Każdy z produktów, które mamy w swojej ofercie wykonywane są precyzyjnie, z dbałością o najmniejszy detal. U nas rządzi jakość, terminowość oraz zadowolenie Klienta. Jak garaż w ogrodzie to tylko w Rock Stal!

Wypełnij formularz wyceny, podaj wymiary, parametry, kolor blachy, dodatki i uzyskaj wycenę!
English EN German DE Hungarian HU Polish PL