Garaże drewnopodobne? Czy tylko w kolorze “orzech”?

/

Jak wielką rolę w życiu każdego człowieka odgrywają garaże blaszane, wie chyba każdy. Ten rodzaj budynku jest idealnym miejscem do garażowania samochodu, przechowywania różnego typu urządzeń lub po prostu stanowi miejsce, w którym jesteśmy w stanie schować dosłownie wszystko. Przeznaczenie blaszaka jest wielorakie, jego uniwersalność, rola, jaką spełnia, sprawiają, że jest zamawiany przez bardzo szerokie grono odbiorców. Ze względu na przystępną cenę w stosunku do zadania, jakie może spełniać dla każdego z nas, jest praktycznym rozwiązaniem w wielu sytuacjach.

Rock Stal ekspertem w dziedzinie garaży blaszanych

Jako producent konstrukcji stalowych wykonujemy garaże blaszane zarówno ocynkowane, jak i akrylowe. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji zamawiającego. Bogata paleta kolorów pozwala klientowi na dopasowanie kolorystyki do swoich potrzeb. Można w niej znaleźć takie odcienie jak żółty, czerwony, zielony, niebieski, brązowy, czarny oraz wiele innych. By bliżej przyjrzeć się kolorystyce, warto odwiedzić zakładkę „Realizacje” na naszej stronie internetowej, gdzie umieszczone są konstrukcje montowane u klientów w różnych regionach Polski i w różnych barwach. Pozwoli to jeszcze bardziej przekonać się do danego koloru i zdecydować na taki, o którym marzyliście, a baliście się odważyć na jego wybór.

Garaże drewnopodobne na miarę Twoich potrzeb

Wybierając garaż blaszany, jednym z czynników podczas jego zamawiania jest dobór kolorystyki. Ten aspekt, choć wydawać się może banalny, odgrywa w późniejszym czasie bardzo ważną rolę. Dopasowanie koloru garażu blaszanego do koloru okien, drzwi bądź bramy garażowej w domu stanowi niejednokrotnie poważny dylemat. Często w naszych domach okna są w kolorze orzech bądź złoty dąb. Jako że zadowolenie klienta stanowi dla nas priorytet, w swojej ofercie posiadamy garaże drewnopodobne. Ten rodzaj kolorystyki jest hitem ostatnich dwóch sezonów i cieszy się coraz to większym uznaniem wśród odbiorców. Kolory garaży drewnopodobnych, jakie mamy w swojej ofercie to: orzech, złoty dąb i coraz bardziej popularny multigross. Kolor ten to odmiana złotego dębu, którego szata jest bardziej połyskliwa, choć nadal wyraźnie przedstawia odcień złotego dębu.

Szata wizualna garażu drewnopodobnego

Poza standardowymi kolorami z palety ral warto zwrócić uwagę na garaże drewnopodobne, które klienci w ostatnim czasie tak bardzo polubili. Taki rodzaj garażu o nietuzinkowej barwie na pewno przykuje uwagę i wkomponuje się w pełnowymiarowy obraz na Twojej działce czy w przydomowym ogrodzie.

Pomóż nam skonstruować garaż blaszany idealny dla Ciebie! Garaż drewnopodobny garażem marzeń!

Wypełnij formularz wyceny, podaj wymiary, parametry, kolor blachy, dodatki i uzyskaj wycenę!
English EN German DE Hungarian HU Polish PL