Garaż blaszany z bramą segmentową z pełną automatyką? Tak, to możliwe

/

Od początku naszej działalności stawiamy na jakość oraz kompleksowość naszych usług. Wiemy, że większość Klientów ceni sobie wykonanie zlecenia od A do Z, w którym zamawiając dany produkt i ustalając jego specyfikę, otrzymują ostatecznie swój wymarzony przedmiot. Sukcesywnie rozwijamy się w swojej branży i śledzimy nowości, aby oferować naszym Klientom w pełni satysfakcjonującą ofertę. Wykonujemy zlecenia zarówno

standardowych konstrukcji stalowych, jak i również na specjalne zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby każda nasza realizacja spełniała oczekiwania naszych Klientów.

Brama garażowa z automatyką

W naszej ofercie znajduje się garaż blaszany o wymiarach 16×6,5 m wraz z czterema bramami segmentowymi z automatyką. To przykład takiej realizacja, która wymaga specjalnego przygotowania oraz opracowania. Nasza firma oprócz produkcji garażu zajmuje się także montażem bramy z ustawieniem wszelkiej automatyki, a także przeprowadzeniem krótkiego instruktażu dotyczącego jej obsługi. Montowana brama segmentowa w kolorze drewnopodobnym mahoń z tłoczeniem poziomym pojedynczym posiada zamek środkowy z dwoma ryglami oraz wypuszczoną rączką.

Kompleksowa usługa z firmą Rock Stal

Świadczymy kompleksową usługę i zajmujemy się całościową realizacją od produkcji, przez dostawę i montaż. Specjalizujemy się w wykonywaniu wysokiej jakości garaży blaszanych oraz bram garażowych na terenie całej Polski. Dostawa oraz montaż naszych produktów zawarta jest w cenie.

Służymy pomocą – skontaktuj się z nami

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem garażu blaszanego i szukasz indywidualnej konstrukcji, napisz lub zadzwoń do nas. Oprócz standardowych blaszaków wykonujemy także garaże na indywidualne zamówienia. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, znajdujący się na naszej stronie internetowej, jak również poprzez wiadomość e-mail, SMS, social media lub telefonicznie. Odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie dotyczące naszych produktów oraz chętnie doradzimy takie rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najkorzystniejszą opcją.

Wybierz kompleksową usługę z firmą Rock Stal! Zapraszamy!

Wypełnij formularz wyceny, podaj wymiary, parametry, kolor blachy, dodatki i uzyskaj wycenę!
English EN German DE Hungarian HU Polish PL