Garaż, blaszak, garaż z blachy – tylko z Rock Stal!

/

Jesteśmy bezpośrednim producentem garaży blaszanych, bram garażowych, wiat blaszanych, zadaszeń, kojców dla psów oraz innych konstrukcji stalowych. Dla nas liczy się jakość i najwyższa klasa blachy oraz niezbędnych części, aby nasi Klienci inwestujący w blaszaki firmy Rock Stal, byli w pełni usatysfakcjonowani z zakupów. Oferujemy nowoczesne i solidne garaże. Służymy fachową poradą oraz pomocą przy wyborze naszych produktów.

Inwestując w produkty Rock Stal, wybierasz jakość, trwałość i precyzję

Zanim powstanie wymarzony blaszak, w naszej hali produkcyjnej trwa zawzięta praca nad stworzeniem najwyższej jakości konstrukcji stalowych. Podczas prac wykorzystujemy materiały renomowanych producentów. W celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa dwukrotnie większej trwałości oraz odporności na wygięcia, produkcję konstrukcji stalowych wykonujemy z profilu zamkniętego. Odpowiednią trwałość zapewnia także spawanie konstrukcji po obwodzie profilu, a spawy są odpowiednio czyszczone oraz zabezpieczane farbą antykorozyjną. Dzięki temu przez lata będziesz cieszył się jakością wykonanych przez nas produktów.

Wybierz swój wymarzony garaż blaszany z firmą Rock Stal

Jako producenci garaży blaszanych oferujemy standardowe garaże, jak i te wykonywane na indywidualne zlecenie. Kierując się Twoimi preferencjami, możemy opracować i wykonać garaż, o którym marzysz. Dostosujemy zarówno długość, szerokość, wysokość w szczycie, wysokości ścian, jak również okucia przy oknach lub drzwiach. Na specjalne życzenie Klienta zamontujemy blacho-dachówkę oraz orynnowanie. Wszystko dostosowywane jest do Twoich potrzeb i wymagań.

Zapoznaj się z naszymi realizacjami

W swoim sklepie internetowym posiadamy wgląd do wielu modeli i rozmiarów garaży blaszanych. Znajdziesz tam m.in.: garaż blaszany drewnopodobny z dodatkowym oknem oraz drzwiami, o wymiarach 6×6 m, garaż blaszany w kolorze RAL 7016 mat o wymiarach 8×6 m, garaż drewnopodobny 6×6 m z wiatą o wymiarach 2×6 m, a także blaszane pomieszczenie gospodarcze o wymiarach 2,5×2,5 m. Wiele możliwości i kombinacji wraz z cenami znajduje się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi blaszakami.

Z firmą Rock Stal wybierzesz swój wymarzony garaż blaszany! Zapraszamy!

Wypełnij formularz wyceny, podaj wymiary, parametry, kolor blachy, dodatki i uzyskaj wycenę!
English EN German DE Hungarian HU Polish PL