Garaż blaszany na wymiar – nadchodzące trendy

/

Jesteśmy producentami wysokiej jakości garaży blaszanych. Wykonujemy je w standardowych wymiarach, ale także tych niestandardowych. Wszystko zależy od tego jakiej w danej chwili potrzebują Klienci. Stawiamy na nowoczesne technologie i otwartość na oczekiwania naszych Odbiorców. Cenimy sobie nowe pomysły i wizje Klientów na ostateczny wygląd garaży blaszanych i zawsze staramy się im sprostać. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie z udanych zakupów naszych Odbiorców. To daje nam poczucie spełnienia i satysfakcji z wykonywanej pracy. Chcemy dostarczać wam garaż blaszany na wymiar w każdy rejon Polski. 

Do wyboru, do koloru – szerokie możliwości kolorystyczne garaży blaszanych

Jako producenci blaszaków możemy zaoferować naszym Klientom taki garaż blaszany na wymiar, który spełni ich najśmielsze oczekiwania. W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres wyboru kolorów z palety RAL od ciemnych i stonowanych, przez jaśniejsze czy bardziej intensywne. Drewnopodobne blaszaki mogą zostać wykonane z blachy w kolorze orzech, złoty dąb lub multigross. Wybór kolorystyki w ofercie sprawia, że Klienci mogą bez problemu dostosowywać garaże do koloru swojego domu lub innych pomieszczeń. 

Zauważalne trendy w zapotrzebowaniu na garaż blaszany na wymiar

Od jakiegoś czasu zauważyliśmy, że wielu naszych Odbiorców decyduje się na zakup blaszaków w kolorze białym. W połączeniu z bramami w mocnych, intensywnych kolorach prezentują się niezwykle nowocześnie. Rynek oraz jego zapotrzebowania nieustannie podążają do przodu, a klasyczny kolor biały w ostatnim czasie robił prawdziwą furorę. Nic więc dziwnego, że wielu naszych Klientów zdecydowało się na białe blaszaki z antracytowymi lub drewnopodobnymi bramami. Wybierając takie rozwiązania, osiągamy efekt genialnego połączenia barw, który sprawia, że cała konstrukcja zyskuje stylowy i nowoczesny wygląd. Jesteśmy przekonani, że taka właśnie kolorystyka podbije serca jeszcze wielu innym Klientom. A białe garaże z bramami w mocnych odcieniach będą prawdziwym hitem 2022 roku. Jeżeli garaż blaszany na wymiar to tylko w Rock Stal!

Wypełnij formularz wyceny, podaj wymiary, parametry, kolor blachy, dodatki i uzyskaj wycenę!
English EN German DE Hungarian HU Polish PL