Kup garaż z blachy na raty

/

Ciągle pojawiające się wydatki bieżące często wpływają na nasze decyzje o rezygnacji z dóbr, które nie są naszą pierwszą potrzebą. Nie oznacza to jednak, że są one całkowicie zbędne. Garaże blaszane, których jesteśmy producentami często okazują się być doskonałą inwestycją na lata. Ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie i zapewniają zakrytą powierzchnię w stosunkowo niskiej cenie, która może mieć wiele zastosowań.

Po co nam garaż blaszany?

Garaż blaszany ma całe mnóstwo zastosowań, między innymi może spełniać funkcję miejsca parkingowego dla samochodu, jednocześnie chroniąc go przed burzami, gradem, śniegiem oraz wysokimi temperaturami. To także świetne miejsce na zabezpieczenie maszyn rolniczych, narzędzi ogrodniczych oraz urządzeń, które również powinny być zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. W blaszaku można przechowywać także rowery, zabawki, meble ogrodowe oraz wiele innych przedmiotów. To dowód na to, że garaż blaszany z pewnością będzie świetnym rozwiązaniem w każdym gospodarstwie domowym.

Garaż blaszany na raty

Nasza firma, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zadbała o to, aby osoby, które pragną mieć swój wymarzony garaż, mogły z powodzeniem zakupić go na raty. Takie udogodnienie to szansa dla wszystkich, którzy nie chcę wydawać bieżącej gotówki na blaszak i z wielką chęcią skorzystają z rozwiązania zakupu na raty. Opcja ta możliwa jest dzięki współpracy naszej firmy z Santander Bank. Każdy z naszych garaży, bez względu na wielkość możesz u nas zakupić już dziś i cieszyć się spokojnym spłacaniem w ratach.

W jaki sposób mogę kupić garaż na raty?

Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniego dla Ciebie produktu z naszej oferty. Zamówienie na garaż możesz złożyć poprzez formularz zgłoszeniowy, po czym jeden z naszych pracowników skontaktuje się z Tobą, aby ustalić szczegóły realizacji oraz odpowiedni dla Ciebie termin montażu. Następny etap to kontakt z przedstawicielem banku, który zweryfikuje wniosek i wyda decyzję o przyznanym kredycie na zakup garażu blaszanego. Ostatnim punktem jest podpisanie umowy, która gwarantuje Ci zakup wymarzonego blaszaka. Po wszystkich formalnościach należy jedynie czekać na ustalony termin montażu. Jak widać, wszystkie te działania są niezwykle proste i płynne, a dzięki chwili cierpliwości możesz spełnić swoje marzenie o garażu blaszanym firmy Rock Stal.

Wypełnij formularz wyceny, podaj wymiary, parametry, kolor blachy, dodatki i uzyskaj wycenę!
English EN German DE Hungarian HU Polish PL