Garaż blaszany jako dodatkowe pomieszczenie gospodarcze

/

Nie od dziś wiadomo, że pomieszczenia blaszane doskonale spełniają swoją funkcję na wielu płaszczyznach. Mogą służyć jako poręczne schowki w garażu, przy orliku lub stadionie. Świetnie sprawdzą się również na działce jako pierwszy z budynków blaszanych na podstawowe narzędzia, np. łopaty, grabie, młotki czy urządzenia. Pomieszczenie gospodarcze niewielkich rozmiarów to także doskonała możliwość jako dodatkowe pomieszczenie w ogrodzie na narzędzia lub niezbędne elementy ogrodu, jak np. wąż ogrodowy, konewka do podlewania kwiatów bądź grabie do sprzątania działki.

Zapoznaj się z naszym hitem ostatnich tygodni

Wśród naszego szerokiego i rozbudowanego asortymentu faworytem okazało się pomieszczenie gospodarcze o wymiarach 2,5×2,5 m. Ta konstrukcja blaszana zyskała miano must have tego sezonu letniego i z pewnością świetnie się w tym określeniu sprawdza. Konstrukcja wykonana jest z profilu zamkniętego, zabezpieczona farbą antykorozyjną. Ściany pomieszczenia blaszanego wykonane są z blachy drewnopodobnej w kolorze orzech, który wraz z drzwiami dwuskrzydłowymi, obróbką blacharską dachu i naroży w barwie RAL 7016 MAT komponuje się doskonale i oprócz swojej funkcjonalności w każdym miejscu prezentuje się bardzo profesjonalnie. To doskonała opcja również w sytuacji, gdy nie masz odpowiednio dużo miejsca na typowy garaż blaszany. W takim pomieszczeniu gospodarczym również możesz umieścić wiele przedmiotów, które powinny zostać zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi oraz potencjalną kradzieżą.

Ile zapłacę za pomieszczenie blaszane na swoją działkę?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, rozpoczęliśmy współpracę z bankiem, dzięki czemu możemy zaoferować sprzedaż naszych produktów – niezależnie od rozmiaru – na raty. Wycena Twojego pomieszczenia gospodarczego obejmuje kwotę garażu wraz z transportem i montażem. To właśnie u nas zakupisz wysokiej jakości garaże blaszane, bramy garażowe, konstrukcje stalowe oraz wiaty blaszane i zadaszenia na raty. Jeśli jesteś zainteresowany tematem, napisz do nas lub zadzwoń i przedstaw swoją sytuację. Omówimy wszelkie niezbędne kwestie i ustalimy szczegóły w taki sposób, abyś mógł cieszyć się satysfakcjonującym zakupem na raty.

Wypełnij formularz wyceny, podaj wymiary, parametry, kolor blachy, dodatki i uzyskaj wycenę!
English EN German DE Hungarian HU Polish PL