Nasz typowy najlepszy produkt: drewnopodobny dwuspad 6x6m

/

Blaszaki od lat cieszą się znaczną popularnością wśród Klientów. Konkurencyjne ceny oraz wysokiej jakości oferta na garaże blaszane powodują, że wiele osób decyduje się właśnie na nie. Konstrukcje te posiadają wiele zalet, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie ich właścicieli. Doskonale sprawdzają się jako miejsce parkingowe dla samochodów, motocykli, rowerów, a także jako schowek na maszyny, urządzenia, narzędzia, meble ogrodowe czy nawet zabawki. Garaż blaszany 6×6 to świetny wybór.

Garaże na wymiar – producent w Małopolsce

W naszej ofercie znajduje się wiele garaży o typowych wymiarach, które mają swoje stałe ceny, zależne wyłącznie od cen surowców. Standardowe wymiary królują wśród wyborów naszych Klientów, jednak często również decydują się oni na indywidualne projekty. Wysoka jakość wykonania naszych garaży sprawia, że doskonale spełniają one swoją funkcję przez wiele lat, a także cieszą oko. Z racji, iż jesteśmy producentami blaszaków, możemy zaoferować idealnie przystosowany i dopasowany garaż do otoczenia Twojego domu lub biura.

Faworyt wśród blaszaków – garaż drewnopodobny 6×6 m 

Bardzo często wybory naszych Klientów padają na garaż blaszany drewnopodobny dwuspadowy o wymiarach 6×6 m. Blaszak ten posiada dwie bramy uchylne z automatyką, a także orynnowanie i dodatkowe drzwi wraz z oknami PCV na ścianie bocznej. Fenomenem okazuje się odcień naszego blaszaka – garaż w kolorze orzech to całkowity must have ostatniego czasu. To właśnie ten garaż podbił serca Klientów z całej Polski. 

Garaż blaszany dostosowany do Twoich potrzeb

Standardowe modele blaszaków możemy wykonać także w wersjach bardziej rozbudowanych. Na specjalne życzenie Klienta wykonujemy dodatkowo drzwi wejściowe, otwory okienne, podwyższenia, konstrukcje z profili zamkniętych lub wzmocnionych, jak również wytworzenie go z blachy akrylowej. Każde nasze zamówienie dokładnie przedstawiamy Klientom, a po zaakceptowaniu przystępujemy do realizacji. Jeśli jesteś zainteresowany garażem drewnopodobnym w kolorze orzech, o wymiarach 6×6 m, dwuspadowym z orynnowaniem oraz drzwiami i oknami, a także dwoma bramami uchylnymi z automatycznym systemem zamykania i otwierania, zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci naszą ofertę i chętnie zapoznamy z innymi propozycjami naszej firmy. 

Wypełnij formularz wyceny, podaj wymiary, parametry, kolor blachy, dodatki i uzyskaj wycenę!
English EN German DE Hungarian HU Polish PL