Garaż blaszany 6×6 drewnopodobny – to nasz bestseller

/

Produkcja garaży blaszanych, bram i wiat garażowych, a także różnych konstrukcji stalowych to nasza podstawowa działalność. Praca, w którą wkładamy całe swoje serce oraz przykładamy maksymalną uwagę do starannie wykonywanych i realizowanych zleceń, weszła nam w krew na dobre. Setki zrealizowanych zleceń z różnych zakątków Polski napędzają nas do jeszcze większego i prężniejszego działania. Odległość nie ma dla nas znaczenia. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a dotarcie do niego na terenie całego kraju nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Jaki rejon obsługujemy?

Obszar naszego działania jest bardzo szeroki. Dostarczaniem i montażem garaży blaszanych oraz innych konstrukcji stalowych zajmujemy się na terenie całego kraju. Nasze ostatnie realizacje obejmują województwa dolnośląskie, śląskie, opolskie, podkarpackie, łódzkie, świętokrzyskie i małopolskie, skąd się wywodzimy. Odwiedziliśmy takie miejscowości, jak: Jelenia Góra, Wrocław, Katowice, Żory, Tychy, Nysa, Opole, Krosno, Jasło, Rzeszów, Radomsko, Łódź, Jędrzejów, Kielce, Kraków, Nowy Sącz czy Bochnia. Tak, więc dotrzemy w każde miejsce, w którym tylko zapragniesz mieć swój wymarzony, jedyny w swoim rodzaju blaszak, wiatę, bramę garażową lub inny projekt, o którego realizację możesz się u nas ubiegać.

Jakość ma dla nas znaczenie!

Jako solidny, precyzyjny i słowny producent konstrukcji stalowych stawiamy na zadowolenie klienta. Ten aspekt jest dla nas głównym motorem napędowym do działania. W pełni usatysfakcjonowany klient odbija się pozytywnym echem w branży garaży blaszanych. Dobra cena, jakość na najwyższym poziomie względem materiału, jak i samego wykonania stawia nas na czele wśród bardzo szerokiej konkurencji. Potwierdzają to liczne opinie oraz ilość zamówień, z których jesteśmy niezmiernie zadowoleni.

Bestseller – garaż drewnopodobny 6×6

Niewątpliwie, jak w każdej branży wytwarzającej określone produkty, mamy swój hit, który w Waszej opinii okazał się bestsellerem. To garaż blaszany, drewnopodobny o wymiarach 6m x 6m i wysokości ścian 2,13 m, którego konstrukcja wykonana jest z profilu zamkniętego, zabezpieczonego farbą antykorozyjną. Poszycie garażu, jak i bramy wjazdowej oraz obróbka blacharska dachu i naroży wykonane są z blachy w kolorze drewnopodobnym orzech. Użyta na ściany i bramy blacha posiada przetłoczenie wąskie 9 cm – trapez T-8. Wymiary dwóch bram zamontowanych w tego typu garażu wynoszą 3 m – jest to szerokość oraz 2,13 m – jest to wysokość, a światło wjazdu wynosi 1,90 m. Budynek pokrywa dach dwuspadowy w kolorze RAL 8017 połysk, trapez T-12 o wysokości w szczycie 2,73 m.

Dla każdego coś dobrego

Poszukiwanie konkretnych, indywidualnych rozwiązań przez naszych klientów pozwoliło nam stworzyć garaż drewnopodobny o wymiarach 6m x 6m, którego montaż świadczymy na terenie całego kraju. To właśnie ten typ dużego blaszaka jest przez Was najczęściej wybierany. Cieszymy się, że jego popularność odczuwalna jest nie tylko w województwie małopolskim, ale także na Warmi, Podlasiu, Mazowszu czy nad samym morzem. Jeśli odpowiada Ci jego konstrukcja, a chciałbyś zmienić kolor na złoty dąb bądź w ostatnim czasie modny multigross, nie ma problemu. Dla nas liczy się klient, dlatego garaż wykonamy dla Ciebie w jednym z dowolnych trzech kolorów drewnopodobnych.

Czy i Ty pragniesz posiadać solidny, trwały, a zarazem piękny garaż drewnopodobny? Zadzwoń, zamów, a my go wykonamy i zamontujemy!

Wypełnij formularz wyceny, podaj wymiary, parametry, kolor blachy, dodatki i uzyskaj wycenę!
English EN German DE Hungarian HU Polish PL