Dwuspad drewnopodobny oraz bramy uchylne

/

Drewnopodobny garaż blaszany o wymiarach 6×6 m to jestem z naszych bestsellerów. Cieszymy się bardzo, że aż tak przypadł Wam do gustu i gości w coraz większej ilości Waszych posesji. Oprócz licznych walorów estetycznych garaż ten jest niezwykle praktyczny oraz przestronny. To ulubieniec, który doskonale spełnia funkcję zarówno jako miejsce garażowe na samochód, miejsce postojowe dla maszyn rolniczych, urządzeń, rowerów, jak również blaszane pomieszczenie gospodarcze. Ze względu na swój rozmiar, garaż ten często jest traktowany jako dwa rozwiązania w jednym miejscu.

Postaw na jakość wykonania – wybierz nasz bestseller

Garaż drewnopodobny o wymiarach 6×6 m cechuje się doskonałą obróbką blacharską dachu oraz naroży. Dach wykonany został w kolorze RAL 8017 w połysku, natomiast naroża świetnie prezentują się w kolorze drewnopodobnym orzech. Konstrukcja ta wykonana jest z profilu zamkniętego, dodatkowo zabezpieczona farbą antykorozyjną. Rozmiary bram wjazdowych są podnoszone o wymiar i cechują się – szerokością 3 m i wysokością 2,13 m, zastosowane zostało przetłoczenie poziome, przetłoczenie wąskie 9 cm – trapez T-8, światło wjazdu 1,90 m. Więcej informacji na temat jednego z naszych ulubieńców znajdziecie na stronie internetowej.

Od czego zależy ostateczna cena garażu blaszanego?

Stała cena garażu drewnopodobnego o wymiarach 6×6 m obejmuje również transport wraz z montażem. Do wyceny indywidualnej zalicza się jednak dodatkowe opcje wybierane przez każdego z Klientów według swoich potrzeb i preferencji, do których zalicza się: drzwi, okna, okucia, rynny, filc, jak również automat do bramy. Zanim przystąpisz do zamówienia, zapraszamy Cię do wypełnienia naszego formularza na stronie internetowej, dzięki któremu uzyskasz darmową wycenę. Służymy pomocą także drogą e-mailową oraz telefoniczną.

Gdzie wykonujemy nasze realizacje?

Swoje usługi świadczymy w szczególności na terenie województw: dolnośląskie, śląskie, opolskie, małopolskie, podkarpacie, świętokrzyskie oraz łódzkie. Wykonaliśmy wiele realizacji m.in. w: Legnicy, Wrocławiu, Rybniku, Tychach, Katowicach, Opolu, Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Rzeszowie, Przemyślu, Kielcach oraz Łodzi.

Cieszymy się, że nasza propozycja garażu drewnopodobnego o rozmiarach 6×6 m w kolorze orzech tak przypadła Wam do gustu! To dla nas niezwykle budujące, że coraz więcej osób decyduje się na posiadanie naszych garaży Rock Stal na swoich posesjach.

Zapraszamy!

Wypełnij formularz wyceny, podaj wymiary, parametry, kolor blachy, dodatki i uzyskaj wycenę!
English EN German DE Hungarian HU Polish PL