Garaż blaszany 7,5×6 m drewnopodobny – HIT sezonu

/

Zajmujemy się produkcją garaży blaszanych, bram garażowych, konstrukcji stalowych, wiat blaszanych oraz zadaszeń na terenie całej Polski. Nasze usługi świadczymy wyłącznie przy użyciu wysokiej jakości podzespołów, a do produkcji garaży używamy certyfikowanej blachy. Przykładamy wszelkich starań, aby każdy nasz projekt został zrealizowany w jak najlepszy sposób, z uwzględnieniem wszystkich detali. Wiemy, że Klienci, kupując garaże naszej produkcji, realizują inwestycję, która powinna posłużyć przez wiele lat. Chcemy zatem, aby czuli oni, że nasze starania pozwalają na stworzenie wysokiej jakości produktów, które sprawdzą się przez długi czas. 

Garaż blaszany drewnopodobny – Wasz ulubieniec

Nie od dzisiaj wiadomo, że garaż blaszany ma bardzo dużo zastosowań i pełni wiele niezbędnych funkcji praktycznie w każdym gospodarstwie domowym. Może być doskonałym miejscem parkingowym dla samochodu, który ochroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ponadto jest doskonałym miejscem na maszyny, narzędzia, rowery lub przedmioty, na które w domu nie ma już wystarczającej ilości miejsca. Zauważalna tendencja wyboru garażu blaszanego drewnopodobnego z pewnością wynika z tego, iż garaż ten wygląda niezwykle estetycznie i elegancko, świetnie komponując się z otoczeniem domu, ogrodem czy ogrodzeniem, przy czym ciągle spełnia swoją funkcję na najwyższym poziomie.

Garaż 7,5×6 m drewnopodobny to całkowity must have 

Nie da się ukryć, że im większa przestrzeń w zamkniętym pomieszczeniu, tym znaczna możliwość na odpowiednie zagospodarowanie jej. Garaż blaszany o wymiarach 7,5×6 m naszej produkcji posiada także dodatkowo pomieszczenie gospodarcze z osobnym wejściem, które jest niezastąpionym rozwiązaniem w wielu gospodarstwach domowych. Konstrukcja zabezpieczona jest farbą antykorozyjną, ściany garażu oraz precyzyjnie zrobiona obróbka dachu i naroży wykonane są z blachy w kolorze drewnopodobnej orzech. Całość prezentuje się niezwykle klasycznie, a znaczna powierzchnia pozwoli na schowanie i uporządkowanie przestrzeni wokół domu. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi bestsellerowymi produktami.

Wypełnij formularz wyceny, podaj wymiary, parametry, kolor blachy, dodatki i uzyskaj wycenę!
English EN German DE Hungarian HU Polish PL