Bramy garażowe do budynków gospodarczych, stodół

/

Jesteśmy producentem bram garażowych. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć bram dwuskrzydłowych, uchylnych oraz segmentowych. Każda z nich posiada własne cechy charakterystyczne, które decydują o ostatecznym wyborze Klienta.

Jaki rodzaj bramy wybrać?

Wszystko zależne jest od tego, jakie dany Klient posiada predyspozycje oraz wizję, a także, do jakiego pomieszczenia ta brama będzie montowana. Brama dwuskrzydłowa jest często najprostszym rozwiązaniem, które zapewnia bezawaryjną pracę przez cały okres użytkowania. Jest to forma tradycyjnego zamykania garaży, przestrzeni magazynowych czy gospodarczych, którą wykonujemy zarówno w wersji ocieplanej, jak i nieocieplanej. Kolejny rodzaj to brama uchylna. Zwolenników tego typu bram jest bardzo dużo. Prosta konstrukcja połączona ze sprawdzonym rozwiązaniem mechanicznym gwarantuje długotrwałe działanie wraz z bezpieczeństwem w użytkowaniu. To świetne rozwiązanie dla tych osób, które chcą zaoszczędzić miejsca wokół blaszaka i po otwarciu ulokować bramę wewnątrz garażu. W tym rodzaju bramy wiele osób decyduje się na dodatkowe wejście w postaci furtki, które ułatwi dostęp do garażu bez konieczności otwierania całej konstrukcji za każdym razem. Ostatnia możliwa opcja, jaką wykonujemy to brama garażowa segmentowa ocieplana bądź nieocieplana, która zapewnia komfort, wygodę użytkowania, bezpieczeństwo, a także wzmocnioną izolację cieplną.

Gdzie założyć bramę garażową?

Wiele osób podczas remontów budynków gospodarczych lub stodół decyduje się na zamontowanie bramy garażowej. To świetne rozwiązanie pod kątem lepszej funkcjonalności oraz estetyki. Każde pomieszczenie warto odremontować i wykorzystać jako magazyn lub przechowywać w nim wiele przedmiotów gospodarstwa domowego. Jeśli chcesz wymienić stare drewniane drzwi na nowoczesną bramę garażową, nie czekaj! Zapytaj o szczegóły naszych sprzedawców i zamów dowolną bramę garażową. Wykonujemy bramy na specjalne życzenia Klienta. Dostępność kolorów w palecie RAL jest tak obszerna, że z pewnością wybierzesz swój idealny, który doskonale skomponuje się z pomieszczeniem gospodarczym, stodołą lub innym budynkiem, w którym chcesz założyć nową bramę garażową naszej produkcji.

Wypełnij formularz wyceny, podaj wymiary, parametry, kolor blachy, dodatki i uzyskaj wycenę!
English EN German DE Hungarian HU Polish PL