“Blaszak” szyty idealnie na wymiar klienta!

/

Specjalizujemy się w produkcji garaży blaszanych, bram garażowych oraz konstrukcji stalowych. Stawiamy na nową jakość na polskim rynku w tworzeniu wiat blaszanych oraz zadaszeń, aby każdy nasz Klient mógł być w pełni zadowolony z zakupów.

Stawiamy na jakość – garaże blaszane na długie lata

Każde nasze zlecenie traktujemy indywidualnie i z należytą starannością. Jako producenci dbamy o najwyższą jakość certyfikowanej blachy, którą wykorzystujemy do pracy oraz o każdy detal naszych wyrobów. Szczególną uwagę poświęcamy także na okucia i wykończenia, aby całość idealnie się komponowała i prezentowała. Naszym najczęściej pozyskiwanym przez Klientów produktem jest garaż blaszany.

Realizując każde zlecenie wykonujemy go z kątowników zimnogiętych, które następnie są malowane za pomocą farby podkładowej. Na powstałą konstrukcję nitujemy blachę trapezową, której kolor jest wybierany indywidualnie przez Klienta, aż ostatecznie wszystkie elementy skręcamy za pomocą odpowiednich śrub. Każdy z procesów, które wykonujemy, wpływa na stworzenie trwałej oraz zwartej konstrukcji, która cechuje się pełną funkcjonalnością, a co najważniejsze całkowitym bezpieczeństwem. Nasze garaże to odpowiedzialna i trafiona inwestycja na długie lata.

Oferta garaży firmy Rock Stall

Posiadamy szeroką ofertę blaszaków, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Wiele ciekawych połączeń oraz kombinacji, zarówno jeśli chodzi o wymiary, występowanie drzwi lub okien, jak również w przypadku wyboru koloru. Drewnopodobny garaż blaszany 6×6 m wraz z dwoma bramami uchylnymi to jeden z faworytów naszych Klientów. Często do tej podstawowej konstrukcji wybierane są także drzwi oraz okna. Taka przestrzeń pozwala na zagospodarowanie jej na wiele sposobów.

Wymiar 7×5 m również przoduje wśród wyborów naszych Klientów, w związku z tym przedstawiamy Wam garaż blaszany antracyt z drzwiami dwuskrzydłowymi. Praktyczne i eleganckie pomieszczenie z pewnością doskonale spełni swoją funkcję, a dodatkowo będzie ozdobą ogrodu.

Kolejnym faworytem jest drewnopodobny garaż w kolorze złoty dąb z uchylną bramą o wymiarach 3×5 m. Ten blaszak to idealne miejsce nie tylko na garażowanie samochodu, ale także na przechowywanie podstawowych przedmiotów do ogrodu, jak m.in. grill. Garaże te zabezpieczone są farbą antykorozyjną, co w przypadku blaszaków jest bardzo istotne. W cenie zawarta jest już także usługa transportowa oraz montaż.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą poprzez formularz kontaktowy, wiadomości e-mail, SMS, social media lub telefonicznie. Odpowiemy na pytania i chętnie przedstawimy najkorzystniejszą ofertę!

Wypełnij formularz wyceny, podaj wymiary, parametry, kolor blachy, dodatki i uzyskaj wycenę!
English EN German DE Hungarian HU Polish PL